»Kurumsal

 

Hakkımızda

 

Hasat Veteriner Ecza deposu olarak 2012 yılından itibaren Hayvan Sağlığına hizmet etmekteyiz.Kurulduğumuz günden beri duyduğumuz heyecan artarak devam ediyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız, sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet, dağıtımda tercih edilen bir çözüm ortağı olmak hedeflerimizdir. Her geçen gün büyüyen bu değere olan saygımız artıyor. 
Türkiye’nin hayvancılık sektöründe ilaç,aşı, yem katkıları, ithal eden en iyi şirketi olmak istiyoruz. Dünyaya ve çevreye duyarlı insanımıza karşı sorumluluk duyan çalışanlarıyla yarınlara güvenle bakan bir şirketiz. 
Kendi içerisinde dağıtım ve ithalat olarak projelendirilen depolarımızı gelecekte pazarlama yönünden Türkiye’nin en değerli şirketi haline getireceğiz. 
Siz hekimlerimize daha iyi hizmet sunmak adına sahada çalışan personellerimizi her bakımdan donanımlı hale getiriyoruz. 
Saygının, sevginin bir sanat olduğunu biliyoruz ve yılmadan yorulmadan siz değerli hekimlerimize emek vererek yetiştiriyoruz.

 


 

Misyonumuz

 

İçinde bulunduğu sektörün değişkenlerini en iyi şekilde analiz ederek sektörde ki yenilikçi ve öncü kimliğini korumak, Hayvan sağlığında faaliyet gösteren üreticiler ile eczaneler ve veteriner hekimler arasında güvenilir ve sağlam bir köprü kurmak, Müşterilerimizin ihtiyaç talep ve isteklerini en fazla ürün çeşidi ile en son teknolojik imkanları da katarak en uygun koşullarda karşılamak.

 


 

Vizyonumuz

 

İnsan sağlığını dolaylı olarak ilgilendiren, hayvan sağlığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; dinamik bir sektörün sürekli kendini yenilen bir parçası olarak ulusal çapta tüm müşterilerine, yüksek standartlarda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve hayvan sağlığı merkezli bir sektörün tüm gerekliliklerini değerlendirerek yine sektör için yapılması gerekenden de fazlasını yapmaktır.